Superbiky očima Jaroslava Hedbávného

Dramatický průběh závodů vyvažovaly atraktivní hostesky, které k atmosféře motocyklových závodů neodmyslitelně patří (foto 8,9,10).

Vítězství v prvním závodu nakonec vybojoval Melandri, ve druhém pak populární Biaggi (foto 11, 12).

O víkendu 8. ? 10. července 2011 se na brněnském Masarykově okruhu konal světový šampionát motocyklů ve třídě superbike.

V tréninku si velmi dobře vedl i český zástupce, pilot Jakub Smrž na stroji Ducati, který si nakonec vybojoval  páté místo na startovním roštu.

V tréninku si velmi dobře vedl i český zástupce, pilot Jakub Smrž na stroji Ducati, který si nakonec vybojoval páté místo na startovním roštu.

V nedělních závodech sváděli tvrdé souboje o vítězství Italové Max Biaggi (Aprilia), Marco Melandri (Yamaha) a Španěl Carlos Checa (Ducati).

Českému zástupci Smržovi se v závodech příliš nedařilo, v první jízdě skončil na 11. místě, ve druhé jízdě havaroval a závod nedokončil (foto 5,6,7).  I přesto je však v průběžném pořadí MS superbike na 11. pozici, což je vynikající úspěch.

Českému zástupci Smržovi se v závodech příliš nedařilo, v první jízdě skončil na 11. místě, ve druhé jízdě havaroval a závod nedokončil (foto 5,6,7). I přesto je však v průběžném pořadí MS superbike na 11. pozici, což je vynikající úspěch.