Horácké noviny
Téma:
Jedenáctou porážku utrpěli v sobotním patnáctém kole divizní skupiny D hráči Horáckého fotbalového klubu Třebíč. Na snímku bojuje s břeclavským soupeřem David Kovář.
(foto: Martin Mutl)

Takhle to dál nejde, ví trenér Sobota

Sport - 13.11.2017

Třebíč (art) - Horácký fotbalový klub nebodoval ani v posledním podzimním mistrovském utkání, když na domácím hřišti prohrál s Břeclaví jasně 0:4. Hosté přitom o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase. » celý článek

Hrotovice neproměnily tři mečboly a prohrály

Sport - 09.11.2017

Hrotovice/Vysočina (mu) - Další porci bodů si do tabulky skupiny B druhé ligy připsali volejbalisté Sokola Hrotovice. Ti první zápas nad pražským Prosekem jasně vyhráli, v odpoledním zápase nechali duel dojít až do tiebreaku, který v koncovce nezvládli.

» celý článek

Třebíč podruhé v řadě doma vítězně

Sport - 02.11.2017

Třebíč - Druhou domácí výhru za tři body v řadě vybojovali hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Po výhře nad Přerovem si tentokrát vyšlápli na loňského přemožitele z play-off - hokejisty pražské Slavie. Jako bonus ke tříbodovému zisku je i premiérová prvoligová nula gólmana Karla Vejmelky.

Oslabení volejbalisté Hrotovic se ve druhém zápase zvedli

Sport - 26.10.2017

CHVALETICE/TŘEBÍČ/NÁMĚŠŤ (mu) - V pátém a šestém kole skupiny druhé ligy volejbalistů se hrotovický tým představil ve Chvaleticích. Povedený začátek nové sezóny stvrdil další cennou výhrou z palubovky soupeře.

Blamáž v divizi! Třebíč dostala devět gólů

Sport - 16.10.2017

Třebíč (mm) - Na divizní úroveň nevídaných devět gólů dostali v 11. kole divizní skupiny hráči Horáckého fotbalového klubu Třebíč. Na čtvrté třebíčské prohře v řadě se podílel i Petr Švancara, který od loňského podzimu působí v Tišnově. „Brněnský Mercedes“ se do střelecké listiny zapsal hned třikrát. A pro Horácký fotbalový klub mohlo být ještě hůř. Hned v 5. minutě totiž kopal Bubeníček pokutový kop, který ale neproměnil.

Jestřábi v Třebíči rozhodli dvěma góly v úvodu zápasu

Sport - 09.10.2017

Třebíč - Nešťastný faul a dva góly inkasované v úvodu utkání - to byly hlavní příčiny sobotní domácí porážky hokejistů Horácké Slavie Třebíč s Prostějovem. Ten na Vysočinu přijel se všemi oporami týmu včetně zkušeného Tomáše Nouzy a Tomáše Divíška, pardubického Jana Starého nebo kladenského Jana Rudovského. Třebíčští znovu představili jihlavského útočníka Richarda Diviše, naopak obejít se ještě museli bez Richarda Kristla.

Přesilovky vynesly Horácké Slavii první tři domácí body

Sport - 02.10.2017

Třebíč - Šest bodů získali z posledních dvou duelů první ligy hokejisté Horácké Slavie. Po středeční výhře 3:2 na ledě pražské Slavie Třebíčští letos poprvé naplno bodovali i v domácím utkání s Havířovem. Ten přijel v brance s vítkovickým gólmanem Dolejšem, ale ani ten přesilovkovým manévrům čelit nedokázal. Všechny čtyři branky Horácké Slavie totiž padly v početní výhodě.

Fotbalová bída za nemocnicí

Sport - 25.09.2017

Třebíč - Hodně tristní návštěvu a navíc velmi bídný výkon domácích fotbalistů nabídl duel osmého kola skupiny D Moravskoslezské divize, ve kterém Horácký fotbalový klub Třebíč hostil na svém hřišti za nemocnicí Starou Říši. Ta po dvou porážkách v řadě rozhodla o svém naprosto jasném vítězství už v prvním poločase.

V Havířově rozhodl Horkého gól a Jeklova vychytaná nula

Sport - 06.11.2017

Havířov - Podruhé v řadě naplno bodovali hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Navíc po domácím vítězném zápase s pražskou Slavií neinkasovali ani na severu Moravy v Havířově, kde díky osmému gólu Luboše Horkého vyhráli fotbalově 1:0.

Vrchovině stačily k obratu dvě minuty

Sport - 30.10.2017

Třebíč (mm) - Atraktivní derby Vysočiny mezi Horáckým fotbalovým klubem Třebíč a Vrchovinou se hrálo v sobotu na hřišti za nemocnicí. Prestižní byl duel především pro trojici hostujících hráčů Pavel Chalupa, Michal Dočekal, Petr Ošmera, kteří stejně jako trenér Vrchoviny Richard Zeman v loňském ročníku třetí ligy v Třebíči působila.

Z ledu soupeře dvakrát s prázdnou

Sport - 19.10.2017

Benátky nad Jizerou/Ústí nad Labem - Dvě porážky utrpěli ve dvou posledních zápasech první ligy hokejisté Horácké Slavie Třebíč. V pondělním čtrnáctém kole po divokém závěru prohráli v Benátkách nad Jizerou, ve středečním 15. kole pak o gól zaostali za ústeckými Lvy.

Frýdek přišel o venkovní neporazitelnost

Sport - 12.10.2017

Třebíč - Napolovic úspěšní byli v uplynulém týdnu hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Na ledě poslední Kadaně sice díky Divišovi smazali dvougólové manko, přesto nezískali ani bod, když prohráli těsně 2:3. Ve středečním 12. kole první ligy si pak dokonale spravili chuť, když na svém ledě připravili Frýdku-Místku vůbec první letošní porážku na hřištích soupeřů.

Z ledu Motoru s cenným bodem

Sport - 05.10.2017

České Budějovice (mm) - Cenný bod za remízu v základní hrací době si ve středečním devátém kole první ligy přivezli z jihu Čech hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Ti na ledě českobudějovického Motoru dokonale splnili stanovenou taktiku co nejdéle neinkasovat a po dvou třetinách mohli pomýšlet i na plný bodový zisk. O ten ale díky brance bývalého útočníka Colorada Avelanche a Floridy Panthers v úvodu třetí části přišli. Vítěznou tečku pak za zápasem udělal ve druhé minutě prodloužení slovenský reprezentant Peter Galamboš.

Po dvou výhrách bodový půst

Sport - 27.09.2017

Třebíč (mm) - Domácí duel s Litoměřicemi se hokejové Horácké Slavii vůbec nepovedl. Třebíčští sice dvakrát dokázali smazat těsný náskok mladého houževnatého soupeře, ale prakticky okamžitě znovu inkasovali. V tabulce se tak s pěti body krčí na předposledním místě tabulky.

Kladno přišlo o neporazitelnost

Sport - 21.09.2017

Třebíč - Hokejová Horácká Slavia si do prvoligové tabulky připsala první dva body za výhru v prodloužení. O ty jako první tým nové sezóny obrala kladenské Rytíře, kteří byli do středečního čtvrtého kola soutěže stoprocentní. Jágrův tým přijel do Třebíče bez zraněného Matěje Pekra, Třebíčští zase nemohli nasadit obránce Tomáše Kalába, kterého ze hry vyřadily žaludeční potíže.