Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Předseda OHK Třebíč Richard Horký (vpravo) mezi novými členy vedle dalších přivítal moravskobudějovického lékaře Josefa Salače.
(foto: mk)

Adventní setkání členů OHK Třebíč

06.12.2018

Třebíč (mk) - Okresní hospodářská komora Třebíč už řadu let pro své členy připravuje tradiční Adventní setkání. To letošní se uskutečnilo 29. listopadu v sále třebíčského Hotelu Atom, který byl již zcela vyzdoben v duchu blížících se Vánoc.


Více než sto členů OHK Třebíč a hostů přivítal předseda představenstva Richard Horký, k němuž se krátkou zdravicí připojili také poslankyně Parlamentu České republiky Monika Oborná, starosta města Třebíče Pavel Pacal a předseda Energetického Třebíčska Vítězslav Jonáš. Mezi přítomnými hosty dále nechyběli nově zvolená senátorka za Třebíčsko Hana Žáková, starostka Hrotovic Hana Škodová, starosta Moravských Budějovic Vlastimil Bařinka, místostarosta Třebíče Pavel Janata a další významní představitelé obcí a měst z celého Třebíčska.

Po úvodních slovech následovala krátká prezentace činnosti OHK Třebíč v uplynulém roce. Hosté si tak mohli připomenout významné akce, jakými byly například lednový společenský ples, červnové setkání členů či veletrh vzdělávání Didacta.

Dalším bodem programu bylo předání certifikátů novým členům OHK Třebíč a poděkování partnerům za spolupráci a podporu v tomto roce. OHK Třebíč má k prosinci tohoto roku celkem 240 členů a je tak největší v rámci celého Kraje Vysočina.

Oficiální část programu plynule přešla do neformální části s občerstvením a ochutnávkou vín, kterou zpříjemnila cimbálová muzika Galán.

Autor: mk
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk