Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Babiš kupuje Horácké noviny!

01.04.2014

PRAHA, TŘEBÍČ - Ano! Každé úterý a pátek. Teď je ale koupí ve středu a zahrne je do svého impéria. Jak k tomu došlo? Podle zdroje blízkého Andreji Babišovi šel ministr financí ráno do práce a jeho partnerka za ním křičela z balkónu: „Andreji! Až půjdeš domů, kup Horácké noviny!“ Tak je koupil.


S novým majitelem přijdou jisté personální změny a také redakce se přesune do jiných prostor. Ředitelem, sekretářkou a šéfredaktorem by měl být podle zatím neoficiálních zpráv František Ryneš, který, jak jsme se dozvěděli, se do práce už těší. „Každá koruna se mi teď bude hodit,“ měl podle dobře informovaného zdroje prohlásit Ryneš v kuloárech. Pravděpodobně tak narážel na směnku, která ho už několik měsíců pronásleduje.

Redakce Horáckých novin by se měla přestěhovat do prostor pekárny Penam na severovýchodním okraji Třebíče. To se ovšem krajně nelíbí třebíčskému zastupiteli Jaromíru Barákovi, který už prohlásil, že začne sbírat podpisy pod petici za vyhlášení referenda k této otázce. „Ať si sami občané rozhodnou a dají jasně najevo, že zvůli pana Babiše tady tolerovat nebudeme. A jestli mi to zase zastupitelé shodí ze stolu, tak už se vážně naštvu,“ měl Barák prohlásit na shromáždění u velmistra Řádu starostů a nezávislých. A my dodáváme: „Pěkného apríla všem.“

Autor: Emil Kohoutek
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk