Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Hned od začátku sezóny podává parádní výkony jeden z největších talentů českého baseballu, nadhazovač Lukáš Hlouch.
(foto: mm)

Baseballisté Nuclears mají další dvě extraligové výhry

12.04.2019

Blansko/Třebíč (tnc) - Další vítěznou sérii si v novém ročníku extraligy připsali baseballisté Třebíče, když dokázali porazit překvapení prvního kola nejvyšší soutěže - tým Olympia Blansko 2:1 na zápasy. Z dosavadních šesti utkání tak hráči Nuclears už slavili čtyři výhry, což nikdo před sezónou nečekal.


Baseballová extraliga mužů: Třebíč Nuclears vs. Olympia Blansko 8:12, 4:1, 9:2. V úvodním duelu na hřišti Blanska Třebíč experimentovala s nadhazovači a nechala si utéci začátek zápasu. Dotahovat začala až ve chvíli, kdy prohrávala o devět bodů. Nuclears už nepříznivý průběh odvrátit nedokázali, jen zkorigovali na konečných 8:12.

Odveta v Blansku pak byla velkým soubojem kvalitních nadhazovačů. Jakub Kostka z Olympie ani třebíčský Lukáš Hlouch dlouho pálkaře k ničemu nepustili. Celých sedm inningů tak na výsledkové tabuli svítilo skóre 0:0. Až v úvodu osmé směny hráči Třebíče prolomili blanenský nadhoz a obranu. Útok odstartoval Jan Urbánek odpalem do pravého zadního pole a podobně ho následovali další hráči Nuclears. Když Marek Krejčiřík stáhl dvoumetovým odpalem Američany Bridise a Gillespieho, vedla Třebíč 4:0. Pro čestný bod Olympie doběhl v osmé směně Tomáš Jelínek.

Více v tištěných novinách.

Autor: tnc
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk