Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Čertstvou posilou Horáckého fotbalového klubu Třebíč se stal Petr Šácha (u míče). Existuje i šance na návrat Radka Durdy (v pozadí).
(foto: mm)

Blýská se v HFK na lepší časy?

15.02.2019

Třebíč - Druhé přípravné utkání odehráli hráči Horáckého fotbalového klubu Třebíč. Po jasné úvodní porážce s Rosicemi si tentokrát na svém hřišti s umělým povrchem poradili s předposledním celkem krajského přeboru Jihomoravského kraje z Moravského Krumlova. Zítra pak odehrají třebíčští fotbalisté třetí zápas zimní přípravy. V něm se střetnou s pátým celkem Moravskoslezské divizní skupiny D z Tasovic. Zápas se hraje od 14.00 hodin v Tasovicích.


V sestavě třebíčského celku se ve druhém přípravném duelu objevily hodně zajímavé tváře. Bývalé vedení klubu stálo před lety za odchodem Radka Durdy, Jaroslava Brabence i Petr Sedláčka, tihle všichni tak po delší době mohli navléci dres Horáckého fotbalového klubu znovu. „S klukama jsem se po zápase bavil a jsou naklonění tomu, že pokud to trošku půjde, rádi by se vrátili buď už na jaro, nebo pak v letním přestupovém termínu zpátky do klubu,“ říká trenér Vladimír Hekerle, podle kterého je to první signál ke zlepšení celkové situace klubu. „Věřím, že to je signál, že se v klubu bude konečně blýskat na lepší časy a znovu budou hrát odchovanci. Věřím, že to k tomu směřuje,“ doufá Hekerle, který by v červnovém přestupním termínu mohl v týmu přivítat i dalšího navrátilce Milana Kosteleckého, který naposledy působil v Rakousku.

Pokračování v tištěných novinách.
Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk