Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Hokejisté Horácké Slavie Třebíč (v modrém Lukáš Nedvídek) v Ústí nad Labem ukončili sérii čtyř porážek v řadě. Na severu Čech vyhráli 2:0, oslnivý hokej ale, stejně jako domácí Lvi, nepředvedli.
(foto: mm)

Černou sérii uťali hokejisté v Ústí

06.12.2018

Ústí nad Labem (mm) - Sérii čtyř porážek ukončili hokejisté Horácké Slavie Třebíč ve středečním 31. kole první ligy v Ústí nad Labem. V sotva průměrném duelu porazili domácí Lvy 2:0.


Horácká Slavia začala na severu Čech skvěle. Václav Čejka našel na útočné modré mezi obránci Süsse a ten poslal svůj tým přesnou střelu do vedení. Pak se hrála vyrovnaná partie s minimem šancí na obou stranách. Třebíčští si zahráli přesilovku, ale nejblíže ke skórování měl chvíli po jejím konci Merta, který u tyče nepochopitelně netrefil odkrytou Dostálovu branku.

V jen hodně průměrné druhé části se domácí snažili srovnat, ale v rovnovážném počtu hráčů Dostála příliš neprověřili. Do zajímavější šance se dostali až při vyloučení Havláta, jenomže Chrpa ani Jandus se ve 37. minutě do střelecké listiny nezapsali.

Třetí část z šedého prvoligového průměru nijak nevybočila. Domácí Lvi se k náporu nedostali, naopak Třebíčští v závěru střelou Szathmáryho cenné vítězství pojistili. „Dneska můžu být spokojen se třemi body a s tím, že jsme ukončili čtyřzápasovou sérii porážek. Ale jinak to byl oboustranně druholigový hokej, na který se moc dívat nedalo. Ani jeden tým toho moc hokejového nepředvedl,“ uznal po zápase trenér Martin Sobotka.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk