Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Dancestep přivezl tři první místa

18.10.2010

Písek - O víkendu 8. - 10. října 2010 se konalo Písecké dupání a 2e WCDF Regional Country Linedance Competition Czech Republic 2010, kterého se zúčastnila i taneční skupina Dancestep z Třebíče a Jaroměřic nad Rokytnou. Porota byla sestavena ze zahraničních hostů: Cinta Larrotcha ze Španělska, Dzintra Rozite z Lotyšska a Pim Van Grootel z Holandska.


Taneční skupině štěstí přálo a ze soutěže přivážejí domů na Vysočinu tři první místa a zároveň tituly šampion České republiky. Tito šampioni jsou Romana Kubíčková (vedoucí taneční skupiny), Josef Kevin Tymeš a Ondřej Halámek. Z mladších tanečníků Dancestepu se soutěže zúčastnily Veronika Krejčová a Natálie Dobešová, které pro Dancestep Jaroměřice nad Rokytnou vybojovaly třetí a páté místo. Soutěže se také zúčastnila Eva Kapounová, která bohužel nedosáhla na stupně vítězů, docílila však účastí ve finále své kategorie nemenšího úspěchu.

Tři zlatí vítězové mají možnost pokračovat ve svém úspěchu na obdobné soutěži pod záštitou WCDF (World Country Dance Federation) na konci února v Lotyšsku, kam dostali pozvání. Přejme jim hodně štěstí.

Autor: Dancestep
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk