Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Dar rehabilitaci od TTS

19.10.2017

TŘEBÍČ (pr) - Speciální posilovací stroj předal v úterý 17. října zástupcům Nemocnice Třebíč za společnost TTS energo Ing. Richard Horký. Tzv. vibrogym vy- užívají často pro posilování a doplnění rehabilitačních tréninků špičkoví sportovci, ale od dnešního dne je k dispozici i pacientům na rehabilitačním oddělení.


„Společnost TTS v čele s Richardem Horkým je tradičním podporovatelem Nemocnice Třebíč, přičemž se nejedná výhradně o účelové finanční dary na nákup vybavení, ale i o takto specifické dary. Velice si důvěry vážíme a děkujeme za ni,“ komentovala dar ředitelka Nemocnice Třebíč Ing. Eva Tomášová.

„Od roku 2011 jsme celkem věnovali Nemocnici Třebíč dary v hodnotě 1,095 milionu korun. Šlo o finanční dary, inkubátor, technické zajištění v rámci projektu Ostrovy života a další. Věřím, že tato podpora je smysluplná, protože pomáhá širokému spektru lidí nejen z našeho blízkého okolí, ale z celého okresu,“ říká Richard Horký ředitel TTS energo.

„Vibrogym funguje na principu efektivních 3D+ vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování. Při vibraci se zvyšuje účinnost cvičení, zlepšuje krevní oběh, koordinace a regeneruje svalstvo po zátěži,“ přiblížila využití primářka rehabilitačního oddělení MUDr. Alena Váňová.

Foto: Nemocnice Třebíč

Autor: pr
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk