Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Šéf třebíčského klubu Devils Třebíč Petr Ottich (na snímku vlevo) může být na svůj bojovnický potěr náležitě pyšný.
(foto: mm)

Devils bojovali na mistrovství České republiky v muaythai

30.03.2020

Rokycany (pš) - Oddíl Thai Box Devils Třebíč se představil v 7. kole mistrovství České republiky amatérů v muaythai, které se uskutečnilo 29. února v Rokycanech. V ringu bojovali čtyři třebíčští zástupci a dva z nich uspěli.


Druhá zkušenost na republikovém šampionátu a podruhé úspěšný. Libor Dobeš vyzval v kategorii do 30 kilogramů Šimona Černického z oddílu Fight Arena Slaný. Po celý zápas měl třebíčský bojovník navrch a soupeře udolal 3:0 na body.

Juniorka Karolína Mašterová ve váhové kategorii do 40 kilogramů čelila Karolíně Navrátilové z domácího oddílu Tik Tak Rokycany. I proti starší a o hlavu vyšší soupeřce získala Mašterová výraznou převahu a rozhodčí po závěrečném gongu rozhodli v její prospěch 3:0 na body.

Vyrovnaný souboj svedla v kategorii do 30 kilogramů Isabela Čechová, která ovšem podlehla těsně 2:1 na body Marlene Mandové z Rokycan. Předčasně skončil duel pro Dana Veselého. Ten už od prvních sekund nestačil na Františka Kočku z Vagabund gymu a rozhodčí ukončil souboj už v prvním kole.

Sedmé kolo aktuální sezony mistrovství republiky nabídlo v rokycanské basketbalové hale celkem devětadvacet zápasů, ve kterých se objevili sportovci z dvaadvaceti oddílů.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk