Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Druhá vražda na okrese?

22.11.2018

TŘEBÍČ (pch) - K další vraždě na našem okrese mělo dojít v úterý 20. listopadu v Třebíči. Podle našich informací k ní došlo na ulici Generála Fanty v noci z úterý na středu. Policie potvrdila, že k násilnému činu na území města došlo.


„Prověřujeme násilný trestný čin, ke kterému došlo včera na Třebíčsku. S ohledem k okolnostem případu, který se dotýká rodinných vztahů, nebudeme k věci poskytovat další informace,“ uvedla tisková mluvčí Policie České republiky Jana Kroutilové. Muže policie zadržela a podle dostupných informací by měl být v policejní cele.

Nezvyklý noční ruch vyrušil samozřejmě i obyvatele ulice, ale nikdo z nich nic přesnějšího o tom, co se tam stalo nevěděl. Viděli jen policisty celou noc a ještě během dopoledne. Objevuje se samozřejmě celá řada spekulací.

Podle našich informací měl muž ve věku plus mínus čtyřicet let uškrtit svoji partnerku. Před činem měl muž pobývat v restauraci. Co se ale přesně v jednom z domů na ulici Generála Fanty odehrálo, není známo.

Na Třebíčsku jde s největší pravděpodobností o druhou vraždu v krátkém sledu. Před měsícem muž ubodal ženu v obchodě na náměstí ČSA v Moravských Budějovicích.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk