Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Trenér fotbalistů Jaroměřic nad Rokytnou Miloslav Loucký (vlevo) společně s manažerem klubu Petrem Macháčkem se nyní pokoušejí sehnat dostatek hráčů k dohrání jarní části I. A třídy.
(foto: mm)

Fotbalové Jaroměřice mají problémy, jaro ale chtějí dohrát

08.02.2019

Jaroměřice nad Rokytnou - Až na předposledním místě místo tabulky B skupiny I. A třídy jsou po podzimní části soutěžního ročníku 2018/2019 fotbalové Jaroměřice nad Rokytnou. V současné době navíc řeší i další problémy. Kromě tradičního složitého shánění hráčů nyní musí myslet i na budoucnost jaroměřického fotbalu celkově.


Na prosincové valné hromadě totiž z výkonného výboru odstoupil Jaroslav Ďulík a Kamil Roupec, funkce pak složil manažer Petr Macháček i předseda Miroslav Solař. „Ano, složili jsme funkce, ale až na pana Ďulíka dál fungujeme v demisi a celé to musíme dotáhnout do volební valné hromady, která by se měla konat během února,“ potvrzuje stále ještě předseda klubu Miroslav Solař. Ten si je vědom toho, že může nastat situace, že se nenajdou kandidáti a nový výkonný výbor nebude zvolen. „Pak bychom se tím znovu museli zabývat,“ je si vědom Solař.

V třinácti podzimních kolech I. A třídy vyhráli Jaroměřičtí pouze dva zápasy. K plnému bodovému zisku z hřiště Jemnicka (3:2) a Nových Syrovic (8:2) bod přidali za remízu s Rapoticemi (2:2) a se sedmi body a výrazně negativním skóre 25:46 jsou třináctí pouze tři body od posledního místa Nových Syrovic. Na veřejnost prosákly informace, že by Jaroměřice nemusely soutěž vůbec dohrát. To Miroslav Solař rezolutně odmítá. „Jaro stoprocentně dohrajeme, nechceme platit pokutu. Naším úkolem je sehnat hráče, což nyní s trenérem Louckým dělá manažer Macháček. Naše situace je složitá, ale jaro dohrajeme,“ opakuje předseda fotbalových Jaroměřic nad Rokytnou.

Jarní část sezóny 2018/2019 zahájí tým trenéra Miloslava Louckého v neděli 24. března, kdy se od patnácti hodin představí na hřišti pátého béčka Žďáru nad Sázavou. Doma by se pak Jaroměřice měly představit o týden později, kdy přivítají béčko Vrchoviny.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk