Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Fotbalový Třebíč open 2018 startuje již dnes

08.06.2018

Třebíčsko (mm) - Druhý ročník mezinárodního fotbalového turnaje se jako Třebíč open 2018 uskuteční ode dneška do neděle na šesti hřištích na Třebíčsku. I letos se pořádání turnaje zhostila Fotbalová škola Třebíč, která přivedla také celky tureckého Galatasaraye Istanbul nebo portugalského Sportingu Lisabon.


Nejstarší kategorie U13 odehraje svůj turnaj ve Vícenicích u Náměště nad Oslavou a zúčastní se ho deset týmů včetně pořádající Fotbalové školy, pražské Slavie, Zbrojovky Brno nebo polského Górniku Zabrze. Turnaj bude zahájen v sobotu v 9.00 hodin duely FŠ Třebíč s brněnskou Zbrojovkou.

O rok mladší hráči U12 budou hrát na fotbalovém stadionu bývalého BOPO Třebíč v Borovině. Mezi čtrnáctkou přihlášených týmů jsou i mladí hráči tureckého Galatasaraye Istanbul, Zbrojovky Brno, pražské Slavie nebo Vysočiny Jihlava. První zápas dvanáctiletých se hraje už dnes od 17.00 hodin a potkají se v něm rovněž domácí FŠ Třebíč s Brnem.

Hráči U11 budou bojovat na hřišti atletického stadionu TJ Spartak Třebíč na ulici Manželů Curieových. Nejpočetněji zastoupená kategorie slibuje atraktivní boje i díky účasti předních českých týmů z Liberce, Prahy, Zlína nebo Brna, ozdobou by pak měli být hráči portugalského Sportingu Lisabon. Turnaj zahajuje v sobotu v 8.00 hodin duely FŠ Třebíč – Slovácko, Tempo Praha – Slavia Praha a FC Háje – Zbrojovka Brno.

Týmy hráčů U10 se přestěhují do Přibyslavic, kde se bude bojovat v konkurenci osmnácti týmů. Mezi nimi se budou chtít poprat o nejlepší umístění také hráči slovenské Žiliny, Slovácka, Zlína, Mladé Boleslavi, Jihlavy neboTeplic. První zápasy odstartují v sobotu v 9.00 hodin.

Vypsány jsou i kategorie pro tři nejmladší družstva. Kategorie U9 bude hrát ve Velkém Meziříčí, kategorie U8 na fotbalovém hřišti na Kubišově ulici a hráči U7 na fotbalovém stadionu na ulici Manželů Curieových.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk