Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Hledaného Slováka našli mrtvého

27.07.2015

ČECHOČOVICE (pch) - Několik dní rodina postrádala čtyřiatřicetiletého Michala S. ze středního Slovenska. Vracel se domů z Německa a rodina s ním naposledy mluvila, když se nacházel v Předíně. To byla poslední stopa. Od té doby hledaného Michala S. nikdo neviděl.


Výzvy k podání informací o hledaném muži zaplavila facebook a na svůj profil prosbu rodiny umístilo i město Třebíč. Minulý týden ovšem přišla smutná zpráva. Michal S. byl nalezen mrtev pod mostem nedaleko Čechočovic.

„Muže jsme nalezli bez známek života na Třebíčsku. Prvotní šetření neprokázalo zavinění cizí osoby, byla nařízena pitva. Okolnosti případu jsou předmětem dalšího vyšetřování,“ prozradila tisková mluvčí Policie České republiky Jana Kroutilová.

O nálezu mrtvého těla byl informován i starosta Čechočovic Oldřich Špaček. „K nálezu došlo pod náspem u železničního mostu přes silnici I/23. Je tam taková malá loučka a na stráni husté křoví,“ prozradil. Mrtvého muže měli snad najít pracovníci, kteří tam prováděli prořezávání porostu.

Policie v současné době pracuje s dvěma variantami. Tou první je, že si mladý Slovák vzal život sám, na druhou stranu ovšem nevylučuje, že se mohl stát obětí násilného trestného činu. Tomu by mohly nasvědčovat i neoficiální informace, že tělo Michala S. bylo nalezeno bez dokladů, peněz a mobilního telefonu. Příčinu smrti tak určí až nařízená soudní pitva.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk