Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Horácká Slavia oslaví devadesátiny v retro dresech

09.02.2018

Třebíč - V historických retro dresech se bude hrát duel 48. kola první ligy mezi hokejisty Horácké Slavie Třebíč a Motoru České Budějovice. Oba celky slaví v letošním roce devadesát let od založení svých klubů.


Symbolicky prvních devadesát fanoušků se může těšit na drobný dárek od třebíčského klubu, prvních 90 dospělých také na pivo a všichni přítomní pak na několik doprovodných akcí. Samotnému zápasu bude předcházet slavnostní ántré, v prostorách pod VIP pak bude k vidění výstava historických relikvií, ale také dresu, ve kterém třebíčští hokejisté sobotní duel odehrají.

V první přestávce duelu budou mít fanoušci možnost vidět na kostce nad ledem historická videa, v té druhé pak proběhne už sedmý ročník charitativní akce Dvakrát v roce Vánoce, při které mohou fanoušci přinést dárek pro děti z dětských domovů. „Fanoušci mohou přinést jakékoliv dárky, které už doma nedělají tolik radosti, jako udělají dětem v dětských domovech. Ať to jsou knížky, hračky, případně i kosmetika pro starší děti. Vánoční stromek, pod který je možné dárky přinést, bude tentokrát umístěn v místnosti, kde bude probíhat i výstava historických relikvií, spojených s Horáckou Slavií,“ říká marketingový manažer třebíčského klubu Daniel Šlapák. Jako doprovodná akce se uskuteční také populární akce Plyšáci. Ti, kteří dopadnou na ledovou plochu o druhé přestávce, budou znovu rozděleni do dětských domovů a nemocnic.

Ve fanshopu pak budou během utkání k dostání speciální kelímky nebo limitovaná edice šál s motivem výročního utkání. Další část oslav devadesáti let založení třebíčského klubu pak proběhne na přelomu července a srpna. „Věříme, že si hokejoví příznivci najdou cestu jak na sobotní utkání s Českými Budějovicemi, tak potom v létě na chystanou akci, o které ale zatím nebudeme více prozrazovat. Vše se diváci dozvědí v ten pravý čas,“ doplňuje Daniel Šlapák.

Autor: mm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk