Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Horácký fotbalový klub Třebíč v divizní skupině D po deváté remizoval

08.11.2010

FK APOS Blansko - Horácký fotbalový klub Třebíč 0:0

Blansko - Třebíč působila v Blansku po celý zápas fotbalovějším dojmem, k zisku tří bodů to ale nestačilo. Domácí se spoléhali zejména na nakopávané míče na dvojici útočníků Bednář, Karásek, ani tudy ale cesta ke skórování nevedla. Třebíč tak dokráčela již k deváté remíze v tomto ročníku.


Třebíč mohla jít do vedení ve 23. minutě, kdy po získaném míči ve středu hřiště Chlup dalekonosnou dělovkou mířil pouze do spojnice břevna a tyče domácí branky. Ve 32. minutě mohli diváci vidět opět v akci třebíčského Chlupa, tentokrát jeho dělovku z 25 metrů domácí brankář Sehnal dokázal vyrazit. Domácím patřila pětiminutovka v rozmezí 35. až 40. minuty, kdy měli nejprve výhodu přímého volného kopu, ze kterého ale Němec mířil pouze do náruče Beera. Z následného nepodařeného výkopu třebíčského brankáře se řítil z pravé strany hřiště na jeho branku Karásek, jeho přihrávku před branku ale Beer vytěsnil ke svým spoluhráčům, kteří míč uklidili do bezpečí. To ale nebylo všechno, neboť následně musel Beer vyrážet nebezpečnou střelu Bubeníčka. Třebíč opět zahrozila ve 44. minutě, kdy Křivánek z levé strany hřiště přihrávkou pod sebe našel na přední tyči Chlupa, ten ale na nerovném terénu mířil nad břevno. Následně na druhé straně musel Beer likvidovat dobře mířenou střelu Bednáře na přední tyč třebíčské branky.

I ve druhém poločase byla Třebíč aktivní a v 60. minutě nebezpečně mířil z dvaceti metrů Chlup, jeho střela ale skončila těsně mimo. Následně náznaky šancí hostů likvidoval domácí brankář Sehnal před svým jmenovcem v dresu hostí a posléze před Pacholíkem. V 72. minutě dal o sobě vědět Chlup další nebezpečnou střelou, kterou s námahou vyrážel domácí brankář. Domácí měli největší šanci v 75. minutě, kdy po centru Bednáře z levé strany před branku Třebíčských hlavičkoval Karásek pouze do tyče Beerovy branky. Největší šanci Třebíčských měl v 81. minutě střídající Florián, kterého na zteč domácí branky vyslal Svoboda, tváří v tvář ale domácího brankáře Sehnala nepřekonal.

Třebíč tak v Blansku dokráčela již k deváté remíze v tomto ročníku a přiřadila se tak k celkům z Vysočiny Žďáru, Vrchovině a Pelhřimovu, které zde dokázaly, na rozdíl od jiných soupeřů, bodovat.

Příští sobotu (13. 11. 2010) hostí Horácký fotbalový klub Třebíč na svém hřišti od 13.30 hodin v předehrávce prvního jarního kola skupiny D Moravskoslezské divize celek FS Napajedla.Rozhodčí: Soukal ? Linhart, Chabiča. ŽK: 52. Šíp, 86. Zich ? 55. Komínek, 67. Linhart, 75. Chlup. Diváků 172.Blansko: Sehnal ? Bubeníček, Zich, Pokoj, Šíp ? Bezděk (58. Vašák), Němec, Hájek (82. Janíček), Farník (87. Beneš) ? Bednář, Karásek.Třebíč: Beer ? Svoboda, Komínek, Havránek, Kopeček ? Pacholík (85. Chalupa), Linhart, Chlup, Křivánek (57. Smažil) ? Durda (69. Florián), Sehnal.

Autor: (BUL)
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk