Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Hospodská rvačka skončila krvavě

27.09.2017

MYSLIBOŘICE (pch) - Hospodské rvačky patří ke koloritu téměř každé obce. To, že se chlapi poperou, tak nějak patří k životu. Horší ovšem je, když se taková facka přežene a dojde na nějaké těžší zranění. To už končí legrace.


K hospodské rvačce došlo i v pátek 22. září v Myslibořicích. „Po druhé hodině odpoledne přišel do provozovny pětapadesátiletý podnapilý muž a došlo mezi ním a obsluhou restaurace ke slovní rozepři. Konflikt vyústil ve fyzické napadení, při kterém opilý muž srazil druhého, o tři roky staršího muže, k zemi a tloukl ho pěstmi do oblasti hlavy,“ popsala celý případ tisková mluvčí Policie České republiky Jana Kroutilová.

Na místo okamžitě vyjela hlídka policistů z Hrotovic. „Podezřelého pětapadesátiletého muže zadrželi,“ doplnila Jana Kroutilová. Napadený muž měl vážná zranění, policisté mu poskytli pomoc a okamžitě přivolali zdravotnickou záchrannou službu. „S podezřením na mnohočetné zlomeniny a otřes mozku byl osmapadesátiletý muž odvezen do třebíčské nemocnice,“ dodala policejní mluvčí.

U zadrženého muže provedli policisté samozřejmě dechovou zkoušku a naměřili mu hodnotu 2,17 promile alkoholu. „Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a provedli šetření. Opilého muže eskortovali na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění,“ uvedla tisková mluvčí. Dále zahájili policisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví. Případ i nadále prověřují. Násilníkovi hrozí za jeho čin tři až deset let odnětí svobody.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk