Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Jaro prý přijde po neděli

04.04.2013

Třebíčsko - Už to dlouho trvat nebude, slibují meteorologové, a skutečné jaro prý už dorazí. Je pravdou, že takových slibů jsme už od poloviny února slyšeli spoustu. Teď je to prý už tutovka.


O víkendu by teploty neměly přesáhnout sedm stupňů Celsia. V neděli má být polojasno, což slibuje už jakýsi náznak jara. Mohl by to být docela příjemný den. Oteplovat by se však mělo začít až v druhé polovině příštího týdne.

Až do soboty bude Českou republiku ovlivňovat oblast nízkého tlaku vzduchu, proto bude v těchto dnech převážně oblačno. Nejvyšší denní teploty se budou až do neděle pohybovat mezi 3 až 7 stupni Celsia. V pátek by mělo spíše pršet, v sobotu bychom se pak měli dočkat sněhových přeháněk.

V neděli by se už mělo objevit tak dlouho očekávané slunce. Oblačnosti bude nejméně z celého týdne a dočkat bychom se měli polojasna. Ráno bude mrazivé, odpolední teploty se budou pohybovat mezi 3 až 7 stupni.

Slunce se objeví i v pondělí. Teploty stoupnou na 4 až 8 stupňů Celsia. Dále se bude oteplovat a ke konci týdne by teploty mohly vystoupat až k 12 stupňům Celsia.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk