Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Josef Vágner se vrací do Náměště

17.05.2019

NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU (red) - Josef Vágner (28) je známý český zpěvák a opět se vrací do Náměště nad Oslavou. Přinášíme vám tedy rozhovor s tímto mladým umělcem, který k nám zavítá 14.6. 2019 v 18:00h.)


Společně s místním dětským pěveckým sborem Allegro (pod vedením sbormistryně Julie Raitmajerové) si Josef Vágner pro publikum v Náměšti připravil originální koncertní program, ve kterém zazní nejen Josefovy nejznámější hity, ale také hudba, propojující klasickou, moderní a filmovou muziku. Hostem koncertu je operní pěvkyně Michaela Gemrotová, se kterou zazní hned několik nečekaných duetů. Koncert proběhne za doprovodu kapely KlasiX, smyčcového kvartetu doplněného o klavír a bicí.

Těšit se tak můžete na velkolepou hudební show, doplněnou o světelné efekty.

Josefe, co vás vedlo k návratu do Náměště nad Oslavou?

Po vánočním koncertu se ke mně doteď dostávají samé kladné ohlasy, z čehož mám velkou radost. Oslovila mě paní Raitmajerová s tím, že by bylo fajn, kdyby se podařilo uspořádat letní koncert. Mám velkou úctu k učitelům, kteří pro sbory věnují neuvěřitelné množství svého času a vedou děti k něčemu, co má smysl. Sám jsem v jednom pěveckém sboru vyrůstal a jsem rád, že dětské sbory stále fungují. Sám jsem časem pochopil, že nejde jen o zpívání. Ve sboru se dítě naučí zodpovědnosti, píle, odvahy a táhnout s jinými za stejný provaz. To se pak dá využít všude jinde. Tak jsem o tom zapřemýšlel a rozhodl jsem se do Náměště nad Oslavou vrátit a divákům nabídnout zcela unikátní show.

Více v tištěných novinách.

Autor: red
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk