Juniorky OA se vytáhly

12.11.2010

Volejbal - liga juniorek: TJ OA Třebíč - VŠSK Slávia PF České Budějovice 3:0 (20, 21, 21) a 0:3 (-19, -19, -18). Domácí hráčky získaly v úvodním utkání několikabodový náskok, který se jim podařilo dovést až k vítězství v setu. Tím dokonale zaskočily velikého favorita celé ligové soutěže. V celém utkání měly skvělé podání i příjem, dařilo se jim v útoku a minimálně kazily. Favorizované soupeřky, až na úvod druhého setu, se tak vůbec nedostaly do hry a poprvé v letošní sezóně tak poznaly, jak hořce chutná porážka. Do druhého utkání nastoupily hráčky z jihu Čech soustředěně, zlepšily se v obraně a útoku a navíc byly šťastnější v koncovkách.

Za domácí nastoupily hráčky Šoustalová, Kohoutková, Zdarsová, Dvořáková, Dočekalová, Binková, Tomanová, libero Rachůnková, Pospíchalová.) I přes porážku je třeba hráčky Třebíče pochválit, protože všechny podaly skutečně vynikající výkon.

KP I. třídy žen: TJ OA Třebíč - TJ Žďár nad Sázavou 3:0 (12, 14, 15) a 3:2 (12, -13, -16, 17, 8). Úvodní utkání vyhrály třebíčské hráčky zcela jednoznačně. Soupeřky jim nekladly prakticky žádný odpor. I v úvodním setu druhého utkání domácí hráčky dominovaly, pak však nepochopitelně polevily, čímž dostaly hráčky Žďáru do hry a výsledkem byly dva zcela zbytečně prohrané sety. Teprve ve čtvrtém se domácí zlepšily, začaly hrát svoji hru a vynutily si závěrečný set. V něm hráčky hostí vedly již 7:4, pak však domácí hráčky předvedly nevídanou sérii a set i zápas dovedly do vítězného konce.

Za domácí nastoupily hráčky Šimečková, Blatná, Hanáčková, Ošmerová, Žilková, Kunstová, Karásková, Madejová, Juráňová a Veselá.

Autor: (jarmut)