Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

K oltáři tahačem? Proč ne!

09.02.2018

TŘEBÍČ (pch) - Jsou obyčejné kamiony a jsou krásné kamiony. Jeden z těch krásných patří společnosti Yashica. Určitě jste červeného krasavce už někde potkali, ale možná jste netušili, že si tento tahač můžete objednat i na vaši svatbu.


Tahačem se můžete nechat přivézt k obřadu a samozřejmě také odvézt, samozřejmě ho můžete mít i na svatebních fotografiích. „Záleží na přáních klienta,“ říká řidič Pavel Lampíř. To se týká i výzdoby. Ta je samozřejmě v ceně a také se odvíjí od přání klienta. „Tahač je i efektně nasvícen, což je dalším bonusem k atraktivnímu vzhledu,“ dodává Lampíř.

Druhou variantou je, že na vaši svatbu bude dodán tahač i s návěsem, což skýtá spoustu dalších možností. Návěs je upraven tak, že na něm může hrát kapela či DJ, nemohou se tu odehrávat tradiční svatební soutěže či jiné kratochvíle a nebo tu může být catering.

Zajímavá nabídka, že? Tak proč si neozvláštnit svatební den. Cena za pronájem je individuální, odvíjí se samozřejmě od požadavků klienta a také od najetých kilometrů. Ale za ten zážitek to určitě stojí.

Více se můžete dozvědět přímo u Pavla Lampíře (tel. č.: 604 250 106, lampir@yashica.cz)

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk