Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Konec prázdnin můžete trávit u vody

22.08.2019

TŘEBÍČ (pch) - Konec prázdnin se nezadržitelně blíží, a tak je potřeba využít každé chvilky. A proč ne třeba u vody na Polance nebo na Laguně.


V sobotu 24. srpna ve dvě hodiny odpoledne se na koupališti Polanka rozběhne už třetí roční amatérské soutěže ve skocích do vody Breakjump. Skákat se bude z třímetrového i pětimetrového můstku a hodnotí se originalita skoku. Soutěžit mohou jak dospělí, tak děti. Pro ty nejlepší jsou připraveny hodnotné ceny. Připraven je i bohatý doprovodný program, během něhož si budete moci například vyzkoušet ty nejvíc cool vodní sporty.

O den později, tedy v neděli 25. srpna, se budeme na Laguně loučit s prázdninami. Jde už o tradiční akci plnou animačních programů, soutěží pro děti a samozřejmě nebude chybět skákací hrad. Tímto dnem bude vlastně ukončena letní sezona na Laguně. Od pondělí 26. srpna začne čtrnáctidenní technologická odstávka. Laguna pak rozjede podzimní sezonu v pondělí 9. září. Tento termín nutné odstávky je volen na přelomu srpna a září záměrně, aby se bez problémů stíhaly plavecké kurzy pro školy.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk