Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Roman Mejzlík
(foto: Martin Mutl)

Koučem Třebíče se stal Mejzlík

20.04.2010

Třebíč - Prvoligovou Horáckou Slavii Třebíč povede v příští sezoně třiačtyřicetiletý Roman Mejzlík. Informaci v pátek odpoledne oficiálně potvrdilo vedení třebíčského klubu. Mejzlík pracoval naposledy v Jihlavě, kde u prvního týmu působil jako asistent i jako hlavní kouč.


Nyní ale vedení Dukly povolalo na post hlavního kouče Petra Vlka. I když na veřejnosti se o Mejzlíkově jmenování mluvilo už pár týdnů, definitivně jasno bylo v pátek večer. "S vedením Třebíče jsme se domluvili v horizontu několika dnů. Naše dohoda byla rychlá, korektní a myslím, že dopadla ke spokojenosti obou stran," řekl nový trenér Horácké Slavie, který střídá zkušeného Jaromíra Šindela. Ten ve čtvrtek oficiálně oznámil zájem působit u reprezentační dvacítky. "Svazu i vedení Horácké Slavie jsem oznámil zájem o trénování dvacítky, ale jakou mám šanci na zvolení, zatím nevím," říká Šindel, který by mohl s Třebíčí i nadále spolupracovat v oblasti vyhledávání mladých hráčů, kteří by se v Třebíči mohli, stejně jako v uplynulé sezóně, rozehrávat pro nejvyšší domácí soutěž.

S Mejzlíkovým odchodem byl už několik dnů smířen i šéf jihlavské Dukly Bedřich Ščerban. "Vím, že má o Romana zájem Třebíč. Já mu v Jihlavě nabídl místo šéftrenéra krajského centra mládeže, ale on se zatím nevyjádřil. Posty trenérů mládeže chci mít obsazeny už v tomto týdnu, takže déle čekat nemůžu. S Romanem už příliš nepočítám," říkal v minulém týdnu Ščerban.

Autor: Martin Mutl
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk