Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Laguna zahajuje letní sezonu

23.05.2018

TŘEBÍČ (pch) - Aquapark Laguna jako jeden z prvních na Vysočině zahajuje letní sezonu, a to v neděli 27. května. Vše začne ve 14 hodin.


Těšit se můžete na dětské odpoledne, kdy na děti čekají animační programy, soutěže, skákací hrad či aquazorbing. „V případě dobrého počasí se otevře i venkovní travnatá plocha,“ dodal ředitel aquaparku Jiří Novák.

Od tohoto dne začne platit zvýhodněné celodenní vstupné. Navíc o víkendech bude otevřeno už od 11 hodin, o prázdninách pak dokonce od 10 hodin. K dispozici také bude sezonní občerstvení s krytou terasou a na travnaté ploše budou zdarma k zapůjčení lehátka.

Na léto nezavírá ani wellnes. Pouze od června pojede v omezeném režimu. Navíc bude k dispozici venkovní krytá terasa s lehátky a posezením.

Určitě vás také zajímá jak je na tom venkovní koupaliště na Polance. Otevírat se bude zhruba v polovině června. „Záleží samozřejmě na počasí,“ dodal Novák. Polanka i Laguna chystají na léto bohatý program, v němž si každý určitě najde to svoje. O všech akcích vás budeme podrobně informovat.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk