Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Lagunu Třebíč známe jako aquapark již tři roky

01.12.2016

Třebíč (hu) - Je to málo, nebo hodně? Asi na povaze každého z nás záleží, zda si po přečtení titulku řekne už a nebo teprve. Ale zřejmě převažuje počet těch, kteří jsou překvapeni, že je to teprve tři roky. Vždyť je to přece tak samozřejmé, že si zajdeme na Lagunu a kromě plavání od zdi ke zdi si můžeme zablbnout v aquaparku nebo prohřát svaly ve wellness.


Ale samozřejmé to ještě před pár lety vůbec nebylo a chtělo to kus odvahy či troufalosti dostavbu aquaparku prosadit. I po otevření ještě nějaký čas všichni zvědavě sledovali návštěvnost, která jediná mohla prokázat, zda to byl dobrý odhad města - investora a nebo neuvážený krok špatným směrem.

Současná návštěvnost však jasně ukazuje, že se jednalo o správnou úvahu a odvaha byla na místě. Asi je to proto, že Třebíč má dlouhou plaveckou minulost a láska k vodě je tu dobře zakořeněná.

Kromě osmidráhového pětadvacet metrů dlouhého bazénu a výcvikového bazénu pro nejmenší, má tedy Třebíč a její široké okolí již tři roky k dispozici wellness se třemi samostatnými finskými saunami, parní lázní, ochlazovacím bazénkem, tropickým deštěm, venkovní ochlazovací terasou s whirpoolem a příjemnou relaxační zónou s barem a lehátkovou částí. Vše v elegantním finském stylu, který se neokouká.

Zvláště mladší ročníky však milují zábavní část s divokou řekou, podmořskou jeskyní, bublinkovými lavicemi, houpací kolébkou a úžasným 132 metrů dlouhým tobogánem. Příjemné zážitky přináší rovněž venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou o teplotě 33°C. Plavání s výhledem na Třebíč si tak mohou návštěvníci užívat i v zimě.

V neděli 4. prosince si tohle všechno budou moci užít ti, kteří se rozhodnou zúčastnit malé oslavy aquaparku v Třebíči. A jak se již při podobných příležitostech stalo na Laguně zvykem s dárkem pro všechny v podobě celodenního vstupného. Za 300 korun si bude moci pětičlenná rodina užívat celý den kompletně bazénu i se zábavní částí. Celodenní vstupné pro studenty a seniory bude pouhých 100 korun. Problém nebudou mít ani s jídlem, příjemný bufet, který je v relaxační zóně u velkého bazénu bude připraven. Platí se bezhotovostně nafasovaným nebo vlastním čipem. Doplatek se vyrovná při odchodu na kase ve vstupní hale.

Pouze wellness si pojede svým klidným a tichým životem, kam si každý bude muset zaplatit normální vstupné.

Pro děti a jejich rodiče bude připraveno množství soutěží a her s drobnými odměnami, chybět nebudou ani oblíbené tanečky a aqua zumba. pro ty, kdo si budou chtít užít atrakcí i mimo vodu, budou v relaxační místnosti připraveny skákací hrady. Před areálem i uvnitř se bude pohybovat oblíbený červený mrož, který s sebou přivezl spoustu SLADKÝCH dobrot.

Skuteční vodomilové si budou moci vyzkoušet, jaké to je být žabím mužem, ženou dívkou či klukem. Na lagunu totiž se svým nádobíčkem dorazí třebíčští potápěči z klubu Argus Poseidon a do podvodního světa každého zájemce rádi doprovodí. A nejen to. Potápěči prý připravují i nějaké mikulášské překvapení!

Už dnes si tedy můžete udělat poznámku do kalendáře nebo uzel na kapesníku a v neděli 4. prosince nezapomenout a vyrazit si užít příjemný den na Laguně, kdy vás netlačí čas a můžete si jen užívat a odpočívat. Program startuje ve 14 hodin.

Autor: hu
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk