Lopatář dal hattrick i s kýlou

16.05.2019

Třebíčsko (mm) - Nečekaně jasnou výhru vybojovali v Moravských Budějovicích fotbalisté Přibyslavic. Jejich ústřední postavou byl Luboš Lopatář, který v prvním poločase během půl hodiny zkompletoval hattrick. A to i přes to, že je s tříselnou kýlou zanedlouho objednán na operaci. „Dneska je to v pohodě, nebolí to,“ usmíval se v poločase hráč, který na hřišti vydržel do 69. minuty.

I. B třída, skupina B

22. kolo: Moravské Budějovice – Přibyslavice 2:5 (1:4). Branky: 6. Stehlík, 82. Svoboda – 15., 40. a 41. Lopatář, 23. Venhoda, 87. Mícek. Rozhodčí P. Svoboda. ŽK: 0:1. Diváků 80.

Moravské Budějovice: Dvořák – J. Benda, Kosmák, Novotný, P. Benda (77. Mateo Premar), Svoboda, Horecký, Mario Premar, Přízek, Stehlík (36. Puchnar), Svoboda. Trenér Jan Šplíchal.

Přibyslavice: Novák – Karafiát, Picmaus, Kopeček, Částka, Skrobikowski, M. Matějek (88. Kuthan), Šárka, Venhoda, Ošmera, Lopatář (69. Mícek). Trenér Martin Kopeček.

Velký Beranov – Stařeč 4:2 (2:1). Branky: 1., 38. a 71. Ganzwohl, 69. Svoboda – 32. Zejda, 58. Kaňka.

Rozhodčí Jirsa. ŽK: 1:2. Diváků 70.

Stařeč: Krčál – Pysk, Michal Vodička, Lauš, Ježek (13. R. Linhart), Petráněk (79. Janík), Kaňka, Strouha, M. Linhart, Zejda, Bříza. Trenér František Prokop.