Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Mistrovství Moravy v taekwon-do

21.10.2010

Frýdek-Místek - Mistrovství Moravy v tomto korejském bojovém umění se konalo v sobotu 2. října a třebíčský oddíl Koguryo na něm nemohl chybět. Do dějiště závodů dorazila malá skupinka ve složení Pavel Zejda, Vojta Fiala, Patrik Mikeš a Tomáš Fejta.


Soutěž začínala kláním seniorů v technických sestavách. Milého překvapení dosáhl Tomáš Fejta, který získal zlatou medaili v kategorii žlutých a zelených pásků. V nejvyšší seniorské kategorii, a sice v černých páscích, získal skvělé druhé místo Pavel Zejda, jenž podlehl až ve finále jednomu z reprezentantů ČR. Odpoledne se na řadu dostali junioři a vedlo se jim opravdu výborně. Patrik Mikeš získal dvě bronzové medaile, a to z technických sestav červených pásků a ze sportovního boje do 69kg. Největší naděje Třebíče Vojta Fiala nezklamal a naprosto smetl konkurenci ve sportovním boji juniorů. Na své cestě za vítězstvím v nejvyšší váhové kategorii juniorů překonal i své kolegy z reprezentace a právem mu patří zlatá medaile.

Sečteno a podtrženo 4 závodníci a 2 zlaté, 1 stříbrná a 2 bronzové medaile, to je krásná vizitka třebíčského oddílu. Všem závodníkům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. Poděkování, patří i Jaroslavu Maškovi, který výpravu vedl jako trenér.

Autor: Paz
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk