Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Montáž staronového mostu finišuje

16.11.2016

TŘEBÍČ (kv) - O víkendu bude opět úplně uzavřen průjezd pod železničním mostem na třebíčské Znojemské ulici. Uzavírky byly avizované dlouho dopředu a souvisí s montáží nové mostní konstrukce na místo původní odstraněné v rámci revitalizace trati Okříšky - Zastávka u Brna.


Úplná uzavírka platí od zítřejší sedmé hodiny ranní do neděle 20. listopadu do 19 hodin. „V uvedeném termínu bude uzavřen úsek silnice na Znojemské ulici, a to od křižovatky ulic Janouškova-Nádražní po křižovatku ulic Sušilova-Riegrova. Uzavřený úsek měří zhruba 200 metrů. Objízdná trasa po dobu uzavírky bude vedena ulicemi Bráfova, Hrotovická, Kosmákova a Březinova. Délka objízdné trasy je přibližně 2 kilometry,“ říká tisková mluvčí radnice Městského úřadu Třebíč Irini Martakidisová.

Následujících deset dnů budou probíhat dokončovací práce, během kterých bude v místě stále platit částečná uzavírka, průjezdná jen ve směru do centra.

Původní most byl odstraněn 20. srpna. Sejmuté nosníky prošly úpravou (očištění, konzervace, nátěr) a 29. října se vrátily zpět.

Autor: kv
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk