Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Moravská Česká Kanada láká turisty

22.01.2018

BRNO (pch) - Minulý týden proběhl v Brně veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně. Samozřejmě se tam prezentovala i Vysočina, ale nechyběl ani kraj, který je nám na Třebíčsku, nebo alespoň z mnohým z nás, velmi blízký - Česká Kanada.


Česká Kanada v Brně představila svou nabídku v rámci expozice Jihočeského kraje. Tam měla letos moto „Jižní Čechy pohodové“. Region návštěvníky lákal na pohodovou dovolenou. Zároveň Jihočeši poprvé předvedli letošní prezentaci, založenou na vtipu, nadsázce a slovních hříčkách.

Produktová manažerka Petra Vacková vysvětlila, s jakou nabídkou jela do Brna Česká Kanada: „V rámci našeho prezentačního pultíku kolegyně z turistických informačních center návštěvníkům veletrhu nabízely tištěné materiály, především image brožuru Česká Kanada s podtitulem „objevuj, zažij, miluj“, která uceleně představuje hlavní atraktivity oblasti. Další tiskovinou je mapa výletních cílů, kde zájemci najdou 80 tipů pro své cesty Českou Kanadou. Nechybí ani kapesní kalendáře pro sběratele či kalendáře akcí z měst Dačice, Jindřichův Hradec, Nová Bystřice a Slavonice pro celý rok 2018.“

Českým cestovatelským trendem posledních let je objevování vlastní domoviny. Češi a Moravané (část České Kanada leží na Moravě) stále více cestují v rámci své země a obdivují její krásy, což má příznivý vliv na další rozvoj cestovního ruchu u nás. „Turistům máme co nabídnout a věříme, že popularita České Kanady bude i nadále stoupat a návštěvníci se k nám budou rádi vracet,“ dodala Vacková.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk