Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Myslivci si zvolili nové vedení

16.10.2017

Třebíč (jd) - Ing. Tomáš Sedláček se stal předsedou myslivecké rady Okresního mysliveckého spolku Českomoravské myslivecké jednoty v Třebíči. Rozhodnuto o tom bylo na sněmu spolku, který se konal 26. září v penzionu Bažantnice.


Z celkového počtu přesahujícího 1300 členů jich bylo na sněmu prostřednictvím pověřených delegátů zastoupeno více než 900. Hlavním bodem programu byla volba nové okresní myslivecké rady, která bude nadále pracovat ve složení: Tomáš Sedláček (předseda), Josef Drmota (místopředseda), Zdeněk Skoumal (ekonomická komise), Petr Piňos (organizačně-právní komise), Antonín Měrka (kulturně-propagační komise), Jiří Jurka (myslivecká komise), Josef Smutný (kynologická komise), Rostislav Skoumal (střelecká komise) a Radovan Mittner (člen rady).

Nově zvolená myslivecká rada si klade za cíl především propagaci myslivosti, podporu práce s mládeží, přiblížení práce okresních orgánů směrem k řadovým členům a rozšíření výstupů z činnosti sekretariátu. Členskou základnu rovněž prosí o aktivní přístup, co nejčastější zpětnou vazbu a podněty ke zkvalitnění práce spolku. Uvítá zejména nové zájemce o práci v jednotlivých komisích, kteří se mohou přihlásit na sekretariátu OMS ČMMJ Třebíč, Svatopluka Čecha 1, nebo prostřednictví kontaktu na webových stránkách.

Autor: jd
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk