Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Na toaletě brutálně vraždil muž tmavší pleti

25.02.2013

Moravské Budějovice - Brutální útok zezadu, tak lze okomentovat vraždu, ke které došlo v neděli 24. února brzy ráno v disco clubu Sahara v Moravských Budějovicích.


Podle dostupných informací muž tmavší pleti na toaletě pobodal a následně podřízl čtyřiatřicetiletého člena ostrahy klubu Martina V. Zavražděný muž pocházel z Lesonic. Záchranáři se pokoušeli muže oživit, ale bohužel bezvýsledně.

Jak se nám podařilo zjistit, disco club měl již delší dobu spory se skupinou agresivních mužů tmavší pleti. Vrah patřil do jejich středu. V Moravských Budějovicích byl svou agresivitou známý a bylo prý jen otázkou času, kdy k něčemu podobnému dojde.

Policie nechce zatím celý případ komentovat. „Mohu jen sdělit, že prověřujeme násilný trestný čin, který se stal v noci na neděli na Třebíčsku,“ řekla krátce krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Nicméně, policie muže podezřelého z vraždy údajně zatkla. Dana Čírtková ovšem tuto informaci nepotvrdila ani nevyvrátila. Podle dalších neověřených informací měl být útočník dopaden policií po honičce mezi paneláky na Šafaříkově ulici. Vrahovi z diskotéky hrozí odnětí svobody na minimálně deset let vězení, ale může dostat i výjimečný trest.

Autor: (pch)
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk