Náměšť měla znovu kliku a k postupu má krůček

13.06.2018

I. A třída, skupina B

25. kolo: Nové Syrovice - Herálec 3:4 (1:2). Branky: 27. a 76. (P) Lang, 74. M. Sosnar - 6. Uchytil, 16. Okurka, 69. a 79. Boháč. Hosté začali s chutí a už v 6. minutě po Uchytilově brance vedli. Za deset minut přidal druhý gól Okurka a domácí fanoušci začali tušit další porážku. Do poločasu dal naději svému týmu Lang a Syrovice byly zpátky ve hře. Po změně stran oživilo hru domácích střídání Miroslava Sosnara, který obranu Herálce hodně zaměstnával. Jeho přímý kop skončil na tyči a neujala se ani dorážka Langa. Naopak hosté z brejku trestali a znovu vedli o dvě branky. V 76. minutě byl faulován gólmanem Sosnar a z nařízené penalty dal třetí kontaktní gól Lang. Vyrovnat se domácím podařilo jen o dvě minuty později, kdy se gólu dočkal i střídající Sosnar. Jenomže za pět minut nezafungovala ofsajdová past, domácí obrana přestala hrát a Boháč zařídil Herálci plný počet bodů. Rozhodčí Terber. ŽK: 1:8. Diváků 120.

Nové Syrovice: Novák - Janoušek, Toman, Fouma, Růžička, Vlček (82. Dvořák), Lang, Dubský, Svoboda (89. O. Sosnar), Jenerál (52. M. Sosnar), Marek.