Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Odstávka na Laguně dnes končí

09.09.2019

TŘEBÍČ (pch) - Tento týden vrcholí tradiční odstávka Aquaparku Laguna. Skončí v pondělí 9. září, kdy v šest hodin ráno opět otevře své brány pro veřejnost. A co je pro návštěvníky zásadní informace? Především to, že na rozdíl od obdobných zařízení v okolí Laguna nezdražuje.


V klasickém režimu pojede od pondělí nejen plavecký bazén, ale i aquapark a welness. Welness tak bude otvírat každý den ve 14 hodin a oblíbené saunové ceremoniály budou začínat každý pátek o půl šesté odpoledne.

A co se dělo během odstávky? Největší akcí byla renovace dlažby ve sprchách a v šatnách, předělána také byla elektroinstalace ve staré části a zrekonstruován byl také hlavní přívod vody. Proběhla samozřejmě běžná údržba. Vypuštěny a vyčištěny byly všechny bazény. Doplněn byl také kamerový systém, což ho zefektivní a přispěje k větší bezpečnosti návštěvníků.

Samozřejmě se tu naskýtá otázka, proč odstávka probíhá právě teď. Odpověď je zcela jednoduchá. Přípravy na novou sezonu se musí stihnout do 9. září, kdy už začíná povinná školní plavecká výuka.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk