Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Omlo valm say – Nem lu veem Chesky

19.10.2017

TŘEBÍČ (kv) - Pokud vás titulek zarazil, pak vězte, že jde o větu, kterou spisovatel Robert Fulghum začíná všechna svá veřejná vystoupení v Česku. Přiznává se k tomu na svých webových stránkách. Návštěvníci třebíčské knihovny mohli jeho omluvu slyšet před rokem. Tehdy v rámci divadelního představení podle jeho knihy Drž mě pevně, miluj mě zlehka.


Teď se Robert Lee Fulghum do Třebíče vrací s projektem Listování, při kterém představuje svoji novou knihu Opravář osudů. Součástí programu je také divadelní představení z knihy Co jsem to proboha udělal? a autogramiáda. Některé z jeho knih bude možné na místě zakoupit.

Opraváře osudů vydalo nedávno nakladatelství Argo a jde v podstatě o splněný slib autora, který dal svým nespočetným českým příznivcům. Napsal knihu, odehrávající se v České republice, ve které ožívá Georg Novak a jeho snaha najít své předky a hlavně sebe. S notnou dávkou pastorských rad do života i lehkého humoru, ve kterém autor odhalí své jemné čivy pro české hospodské prostředí.

Robert Fulghum bude v Městské knihovně Třebíč v úterý 24. října od 17 hodin. Akce se v rámci projektu Kulturní kalendárium 2017 koná za podpory Ministerstva kultury ČR.

Autor: vk
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk