Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Policie hledá svědky nehody

21.01.2019

TŘEBÍČ (red) - Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč se obracejí touto cestou zejména na motoristickou veřejnost se žádostí o pomoc při objasňování okolností dopravní nehody, která se stala v neděli 20. ledna kolem 17.20 hodin na silnici I/ 23 na Pražské ulici v prostoru křižovatky s ulicí Sucheniova v Třebíči.


Podle prvotního policejního šetření k dopravní nehodě došlo tak, že neznámý řidič, jedoucí s dosud nezjištěným vozidlem ve směru od obce Červená Hospoda k Sucheniově ulici, neponechal dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím vozid- lem Ford. Jeho řidička jela po silnici ve stejném směru, tedy k Sucheniově ulici. Došlo ke střetu přední části nezjištěného vozidla se zadní částí vozidla Ford. Neznámý řidič na požádání řidičky vozidla Ford jí neprokázal svoji totožnost a z místa dopravní nehody odjel. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky vozid- la Ford, která musela být převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby do nemocnice v Třebíč. K jinému zranění osob při dopravní nehodě nedošlo. Dechová zkouška u neznámého řidiče vzhledem k tomu, že opustil místo dopravní nehody před příjezdem hlídky, nebyla provedena. Alkohol u řidičky vyloučila na místě dopravní nehody provedená dechová zkouška. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle v celkové výši 30 000 korun. Na místě dopravní nehody při jeho ohledání byly nalezeny střepy a úlomky nezjištěného vozidla, po jehož řidiči policisté nyní pátrají.

Vzhledem k charakteru dopravní nehody se policisté naléhavě obracejí na případné svědky dopravní nehody. Zejména se obracíme na svědky, kteří dopravní nehodu bezprostředně viděli nebo viděli podezřelé vozidlo, když po nehodě ještě stálo na místě. Velice by nám pomohly kamerové záznamy z vozidel řidičů, kteří místem v danou dobu projížděli, a to v obou směrech jízdy. Pokud mají svědci jakékoliv informace, které se týkají dopravní nehody a pomohly by nám ztotožnit neznámé osobní vozidlo a jeho řidiče, mohou kontaktovat linku tísňového volání 158 nebo se přihlásit osobně na dopravním inspektorátu Třebíč nebo své svědectví sdělit telefonicky na telefonním čísle 974 277 251.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk