Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Takovýchto krasavců bude plný Poušov.
(foto: Jan Kotlík)

Poušovem budou opět dunět motory amerik

28.04.2011

Třebíč - Minulý víkend na Karlově náměstí se nesl ve znamení otevírání sezony automobilových veteránů a motocyklů. Pozornosti publika neuniklo ani několik chromem se blyštících amerik. Pro ty, kdo těmto kusům poctivého železa propadli, máme dobrou zprávu. „V sobotu 7. května v dopoledních hodinách budou moci návštěvníci třebíčského autokempu v Poušově opět zažít kousek amerického snu!“ říká Jan Kotlík, jeden z organizátorů setkání.


V Poušově již poněkolikáté proběhne setkání amerických automobilů. „K vidění bude široká škála produkce amerických automobilek od běžných vozů, které potkáváme denně na silnicích, až po opravdové skvosty v podobě veteránů z dob, kdy velikost karoserie a síla motoru hrály v Americe nejdůležitější roli při nákupu nového automobilu,“ láká nadšence Jan Kotlík. Samozřejmě zde bude znít stylová hudba v podání DJ Martyho a country kapely Druhej Dech, kromě občerstvení bude zde i možnost nákupu nejrůznějšího amerického artiklu - vlaječky, trička, klobouky, nálepky apod. Ani na děti pořadatelé nezapomněli. Budou si moci zasoutěžit o drobné ceny u stánku oddělení prevence kriminality Městské policie Třebíč.

Vrcholem dne bude, jak jinak, vyjížďka. Ve 14 hodin se ameriky vydají do Jaroměřic nad Rokytnou, na náměstí Míru se kolona otočí a vyrazí zpět na Třebíč.

„Zváni jsou kromě majitelů amerik všichni milovníci motorismu a všeho neobvyklého. Vstup pro veřejnost je zdarma,“ dodává Jan Kotlík.

Podrobnější informace najdete na: ww.free-riders.cz.

Autor: Ivo Nechvátal
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk