Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Pozor řidiči: další dopravní omezení

08.06.2018

TŘEBÍČ (evu) - Odbor dopravy a komunálních služeb upozorňuje řidiče na další uzavřené a opravované silnice v Třebíči. Už tak stižená dopravní situace, která začala hned na začátku jara, jen tak neskončí. Pokud někdo doufal, že hůře už být nemůže, tak se spletl. Počet dopravních omezení stále narůstá a kolony aut ve špičce jen tak nezmizí. Nezbývá nic jiného, než se opevnit trpělivostí a snažit se co nejméně zasedat za volant. Nezapomeňte si sebou na cestu přibalit také dostatek pitné vody!


Z ulice Sucheniova nebude možné odbočit vlevo do Libušina údolí - Při výstavbě podchodu pod silnicí I/23 v ulici Sucheniova bude změněn dopravní režim a do 30. června zde nebude možné odbočit kvůli částečné uzavírce při jízdě směrem od Masarykova náměstí doleva do Libušina údolí. Objížďka povede ulicemi Sucheniova, Pražská, Seifertova a Řípovská.

Úplná uzavírka u Horáckého fotbalového klubu - V termínu od 10. do 30. června bude kvůli provádění výkopových prací při výstavbě teplovodu uzavřena silnice v ulici Janáčkovo stromořadí, podél Horáckého fotbalového klubu, v délce zhruba 150 metrů.

Uzavírka části silnice a parkovacích stání ve Smrtelné - Kvůli rekonstrukci bývalého kina Moravia bude v termínu od 11. června 2018 do 15. května 2019 omezeno parkování i doprava v ulici Smrtelná, u objektu bývalého kina. Parkovací stání budou uzavřena od pondělí do pátku vždy od 7:00 do 16:30, v sobotu od 7:00 do 14:00 hodin.

Omezené parkování a uzavřené chodníky v ulici Na Potoce - V termínu od 11. června do 12. srpna letošního roku bude kvůli provádění výkopových pracích při výstavbě teplovodu omezeno parkování a uzavřené chodníky v ulici Na Potoce.

Požárníci na jeden den omezí dopravu - Ve čtvrtek 14. června bude v ulici Manželů Cureiových probíhat XVI. ročník společné krajské soutěže v požárním sportu. Od 6:00 do 20:00 hodin bude silnice za atletickým stadionem TJ Spartak uzavřena.

Oprava výklenkové kapličky v ulici V. Nezvala - V termínu od 15. června do konce září letošního roku bude probíhat oprava výklenkové kapličky v ulici V. Nezvala. Po celou dobu rekonstrukce zde bude dopravní omezení v rozsahu 10 m2.

Autor: red
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk