Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Ředitelství jde dnes k zemi

11.10.2018

TŘEBÍČ (red) - Od pondělí 8. října odstrojovací práce na budově bývalého ředitelství třebíčské nemocnice (budova R) začaly. V pátek 12. října začne stavební firma s demolicí. Během víkendu ve dnech 13. a 14. října bude celá budova zbourána. S tím souvisí úprava vjezdu do nemocnice. Průjezd areálem zůstane zachován. Řidiči i chodci se musí připravit na drobná omezení.


„Řidiči budou vjíždět do nemocnice náhradní cestou, a to buď zprava nebo zleva demolice. Prosíme řidiče, aby sledovali dopravní značení a přizpůsobili rychlost jízdy dané situaci,“ upozorňuje ředitelka nemocnice Eva Tomášová.

Pro pěší bude zachován vstup z Bráfovy ulice u plotu nemocnice. Po dřevěné lávce se do nemocnice dostanou i lidé na vozíku či s jiným pohybovým omezením. „Vzhledem k tomu, že budou chodci procházet přes vnitřní parkoviště, prosíme o maximální obezřetnost při průchodu či průjezdu,“ sděluje ředitelka Eva Tomášová.

Poté, co budou hotové zemní práce na místě zbořené budovy R, bude opět upevněna závora na své původní místo. Zůstane zachován jednosměrný vjezd do nemocnice přes závoru a kaštanovou alej tak, jak jsou řidiči zvyklí. Výjezd z areálu zůstane na ulici Sportovní.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk