Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Reflexy začínají sezonu na Roxy

27.02.2019

Třebíč (pch) - Kapela Reflexy patří mezi stálice bigbeatových kapel. Ač pochází ze Slovácka, na Třebíčsku má velkou fanouškovskou základnu, a tak není divu, že novou sezonu 2019 zahájí kapela 1. března na Roxy v Třebíči. Ještě před koncertem jsme si povídali s Josefem Lysoňkem.


Reflexy mají za sebou výroční sezonu a zimní pauzu. Co se v kapele změnilo?

Řekl bych, že díky úspěšným výročním koncertům kapela chytila druhý dech. Fakt, že i po 25 letech má naše vlastní tvorba veřejnosti co říci, je hnacím motorem do budoucna. Rozhodně k tomu přispěl i úspěch písně „Proud mezi námi“. Její sledovanost na youtube přesáhla 5 milionů zhlédnutí. Letní turné zaznamenalo slušné ohlasy i z řad promotérů. Kromě řady nabídek se konkrétně na Třebíčsku ukážeme třeba na POLANKA FESTU. Věříme, že s novým managementem nastane řada pozitivních změn...

Sezona vám začne v pátek 1. března v Třebíči na Roxy. Jestli se nemýlím, nebude to vaše první vystoupení v tomto klubu. Jak jste si to na podzim užili?

V Roxy je pokaždé super mejdan... Ten kontakt s publikem, kdy stojíte metr od fanoušků, má vždycky něco do sebe. Máme tu spoustu kamarádů a věrných příznivců. Třebíčsko bylo pro nás vždy jedním z nejsilnějších regionů. Řadu let hrajeme na Roxy pravidelně a rádi se sem vracíme.

Proslýchá se, že by na podzim mohlo být nové album. Na co se tedy můžeme těšit?

Dvanácté album v pořadí prožívá porodní bolesti (smích). Je to tak, od ledna jsou první demáče a texty na stole... Třídíme nápady a připravujeme první singl. Ten by se měl objevit v éteru už brzy.... CD se podle prvních náznaků bude žánrově pohybovat v klasické reflexácké linii. Tedy mix popu a rocku. A jak jste zmínil, na podzim chystáme křty. Ty začneme v dohledné době promovat na našich webech...

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk