Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Řidič z místa nehody ujel

10.10.2019

TŘEBÍČ (pch) - Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v pátek 4. října v nočních hodinách oznámení o dopravní nehodě, která se stala v Třebíči.


„Patnáct minut před půlnocí došlo na Cyrilometodějské ulici v prostoru čtyřramenné křižovatky s místními komunikacemi ulice Zdislavina a ulice Tkalcovská k dopravní nehodě. Dosud neznámý řidič projížděl s vozidlem Škoda Felicia ve směru od ulice Smila Osovského k Brněnské ulici. Nepřizpůsobil rychlost jízdy a při průjezdu pravotočivou zatáčkou v klesání vlivem nepřiměřené rychlosti nezvládl na mokrém povrchu komunikace řízení vozidla. Vyjel do protisměrné části komunikace a poté až vlevo za její levý okraj na odstavnou plochu, narazil do zaparkovaného vozidla Mitsubishi,“ popsala nehodu tisková mluvčí Policie ČR Dana Čírtková.

Neznámý řidič na místě dopravní nehody nezastavil, vycouval a odjel po Tkalcovské ulici pryč. „Neznámý řidič ačkoli poškodil vozidlo, jehož řidič neměl účast na dopravní nehodě, dopravní nehodu ne- oznámil,“ uvedla policejní mluvčí. Vozidlo Škoda Felicia policisté pak našli na Cyrilometodějské ulici. Řidič nebyl ve vozidle ani v jeho okolí nalezen a policii se ho zatím nepodařilo najít.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda v celkové výši 85 000 korun. Policisté z dopravního inspektorátu Třebíč ve věci dopravní nehody provádějí další šetření, a to zejména s cílem najít řidiče, který v době nehody řídil osobní vozidlo a způsobil předmětnou dopravní nehodu.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk