Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Řidič honil řidiče, který ho naboural

28.12.2010

Třebíč - Ráno 21. prosince (přesně ve čtvrt na devět) došlo k dopravní nehodě na Sucheniově ulici v Třebíči. „Vůz Škoda Felicia narazil do zaparkovaného vozu Opel Astra,“ popsala nehodu tisková mluvčí Policie České republiky v Třebíči Marcela Lavická.


„Viník nehody z místa ujel,“ dodala mluvčí. Řidič zaparkovaného vozu se hned za felicií vydal, ale ta mu zmizela v ulicích města. „Škoda byla odhadnuta na pět tisíc korun,“ prozradila Marcela Lavická.

Řidič astry si zapamatoval státní poznávací značku felicie a předal ji policii. Ta ovšem v pondělí ráno pachatele neznala. „Šlo o auto, které není registrováno v Třebíči,“ prozradil kolega Marcely Lavické René Novotný. Což je podle mluvčího jedna z věcí, která celý případ komplikuje. Dalším problémem je skutečnost, že felicie je právě v přepisu, takže bude složitější zjistit, kdo auto vlastně vlastní a kdo ho řídil. „Celá věc je nyní v Jihlavě,“ dodal Novotný. Právě tam je škodovka registrovaná. „Nyní tedy čekáme, až z Jihlavy přijde odpověď,“ doplnil mluvčí.

Autor: (pch)
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk