Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Smrt o Valentýnské noci

19.02.2020

RADKOVICE U HROTOVIC (mach) - K další tragické nehodě došlo v noci z pátku na sobotu v brzkých ranních hodinách. Jeden mladý život na místě vyhasl, druhý mladík byl ve velmi vážném stavu transportován do brněnské nemocnice.


Oznámení o havárii osobního vozid- la přijali policisté po druhé hodině ráno v sobotu 15. února. „Řidič automobilu VW Golf jel ve směru do centra obce, při průjezdu zatáčky nezvládl řízení, s automobilem vyjel mimo komunikaci, kde narazil do sloupu. Na místo ihned po přijetí oznámení vyjela zdravotnická záchranná služba, policisté a hasiči,“ informovala Jana Kroutilová, policejní tisková mluvčí.

Po bočním nárazu osobního auta do sloupu veřejného osvětlení zůstaly ve voze dvě zraněné osoby. „Bilance nehody je bohužel smutná. Jednoho pacienta jsme ve velmi vážném zdravotním stavu na umělé plicní ventilaci transportovali do brněnského traumacentra v Bohunicích. Druhý mladý muž svým vážným zra- něním na místě nehody podlehl,“ sdělil nám podrobnosti k tragické události tiskový mluvčí záchranné služby Petr Janáček. Místo tragické nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Prověřování nehody převzali kriminalisté. Příčinu, okolnosti a přesný průběh dopravní nehody stále šetří.

Autor: mach
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk