Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Smrtelná nehoda, o které nikdo nevěděl

14.12.2015

VLADISLAV (pch) - V noci ze čtvrtka na pátek uhodil mráz a silnice se místy proměnily v kluziště. Pravděpodobně to bylo příčinou tragické dopravní nehody, ke které došlo brzy ráno nedaleko Vladislavi. „Krátce před půl osmou jsme přijali oznámení o havárii osobního vozidla Citroen Xsara. Vozidlo bylo nalezeno havarované mimo komunikaci za svodidly u silnice I/23 za Vladislaví,“ upřesnila tisková mluvčí Policie ČR Dana Čírtková.


Ve vozidle policisté našli mrtvou ženu. „Policisté zjistili, že pětatřicetiletá řidička osobního vozidla Citroen Xsara projížděla po silnici I/23 ve směru od Třebíče. Za Vladislaví nezvládla z dosud nezjištěných příčin řízení a havarovala vpravo mimo komunikaci, kde narazila do stromu,“ popsala nehodu policejní mluvčí.

Při nehodě utrpěla žena těžké zranění, kterému na místě podlehla. „Nehoda se stala v časných ranních hodinách, ale záchranáři objevili za svodidly pod silnicí ve svahu havarované vozidlo až po rozednění, když v blízkosti vyšetřovali jinou dopravní nehodu,“ dodala Čírtková.

Po dobu vyšetřování nehody byla frekventovaná silnice uzavřena a policisté odkláněli provoz v obou směrech přes Smrk.

V letošním roce zemřelo při dopravních nehodách v Kraji Vysočina již 38 osob.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk