Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Tady se ztrácí logika

10.01.2018

TŘEBÍČ (pch, lm) - Chodník, která spojuje vlakové nádraží v Borovině s křižovatkou na Pražské ulici je uzavřen. Cedule na oba jeho konce umístila Správa dopravní železniční cesty. Chodník je významnou komunikací, která obyvatelům města výrazně zkracuje cestu na vlakové nádraží a slouží i jako korzo při procházkách.


Lidé zákaz zcela ignorují a chodí po chodníku dál. „Nebudu respektovat zákazy, které postrádají jakoukoliv logiku a jdou proti lidem. Tento zákaz je totální nesmysl,“ prozradil nám jeden chodec, který si nepřál být jmenován.

Situaci v Borovině už podle našich informací řeší i třebíčská radnice. Zástupci města se mají v nejbližší době sejít se zástupci Správy dopravní železniční cesty a budou spolu hledat řešení celé situace. Umístění cedulí nic neřeší, jen vnáší naštvanost mezi lidi.

Další cedule, tentokrát dvě, jsou umístěny na nedávno vystavěném parkovišti u Bartuškovy školy. Ty zase nabádají k opatrnosti děti, které těmito místy proudí do školy. Text a jejich vizuální podoba je u těchto cedulí přinejmenším lidovou tvořivostí...

Autor: pch,lm
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk