Třebíč už je v divizi poslední

10.10.2011

N. Město na Moravě - O výsledku celého utkání rozhodla 32. minuta, kdy tečovaná přízemní střela Michala z přímého volného kopu skončila za zády bezmocného Beera. Obnovená premiéra tak trenéru Zelníčkovi nevyšla.

Domácí začali aktivně a hned v úvodu utkání si vytvořili dva náznaky brankových příležitostí, ani jednou však Beera z bezprostřední blízkosti nepřekonali. Třebíč následně kontrovala dvěma neúspěšnými střeleckými pokusy Durdy, které však brankou neskončily. Domácí se ujali vedení 1:0 ve 32. minutě, kdy Michal zahrával přímý volný kop z levé strany v blízkosti velkého vápna a jeho přízemní střelu před brankářem Beerem tečoval Smetana, a tak skončila v třebíčské síti.

I nástup do druhého poločasu měla lepší Vrchovina, brankově se však neprosadila. Třebíč byla blízko vyrovnání v 68. minutě, kdy po přihrávce Koníře z levé strany před domácí branku Durda mířil pouze do míst, kde stál domácí brankář Vítek. Domácí mohli své vedení pojistit v 73. minutě, Michal ale tváří v tvář Beera nepřekonal a z následné dorážky mířil do břevna třebíčské branky. Dalších brankových příležitostí se diváci v tomto utkání již nedočkali.Branka: 32. Smetana. Rozhodčí Fridrichovský. ŽK: 2:2. Diváků 240.Třebíč: Beer ? Svoboda, Komínek, Havránek, Odehnal (87. Karásek) ? Durda, Linhart (70. Novotný), Chlup (78. Kostelecký), Smažil ? Koníř, Florián.