Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

V Aquaparku Laguna proběhlo předání odměn

09.03.2018

TŘEBÍČ (evu) - V pondělí 5. března proběhlo předání odměn nejlepším koledníkům Tříkrálové sbírky za rok 2018, pořádané Oblastní charitou Třebíč. Na konci února proběhlo v Oblastní charitě Třebíč losování, kde ředitel Petr Jašek vylosoval 8 výherců, z nichž 4 vyhráli vouchery do Aquaparku Laguna v Třebíči. Dárkové poukazy pro celou rodinu si z Laguny odnesli Ludmila Taflířová, Jan Sedlák, Jan Rybníček a Patrik Valenta.


Do slosování se zapojilo přibližně 100 koledníků z celého okresu Třebíč. Kristina Šidlová oslovila ředitele Aquaparku Laguna v Třebíči pana Jiřího Nováka, který navrhl odměnu v podobě celodenního vstupu pro výherce a jeho rodinu do Aquaparku Laguna i wellness zdarma. „Domnívám se, že společný rodinný zážitek bude příjemnou odměnou nejen pro koledníky, ale i pro další členy celé rodiny, kteří své potomky podporují ve velice prospěšné aktivitě, kterou je Tříkrálová sbírka,“ řekla Kristina Šidlová.

V předešlých letech probíhalo losování v Diecézní charitě Brno. Letos se poprvé uspořádalo losování přímo v Oblastní charitě Třebíč. Již několik let trvá také spolupráce mezi Oblastní charitou Třebíč a MKS. Společně připravujeme po Tříkrálové sbírce odměnu v podobě filmového představení pro všechny koledníky z okresu Třebíč.

„Plánujeme odměny i příští rok a dokonce nejen příští. S Aquaparkem Laguna budeme spolupracovat a odměňovat naše koledníky i v následujících letech. Za to jsme velice vděční a děkujeme. Také kino pro všechny naše koledníky plánujeme i v příštím roce,“ doplnila Šidlová.

Foto HoN: Eva Uvírová

Autor: evu
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk