Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného
Šestka největších bavičů z řad dospělých (zleva): Žaneta Gatterová, Jana Báňová, Aleš Čurda, Vítězslav Bártik, Simona Hybášková, Michaela Křivánková.
(foto: Viktor Velek)

V Římově se bavit umí

07.02.2012

Římov - Plakát na nedělní římovský karneval lákal na bohatý program, hry, soutěže a diskotéku. Netradiční akce se konala z podnětu místních maminek a dopadla na jedničku.


Příjemně vytopený sál už kolem druhé hodiny sotva stačil pojímat nově příchozí. Kladné body si organizátoři mohou připsat hned několikrát. Doslova na první poslech zaujala reprodukovaná hudba. Nejen vkusným mixem různých hitů, ale především hlasitostí, která dovolovala přítomným bez křičení popovídat si u stolů. Ocenit je třeba i pečlivě zvolený program. Učitelka mateřské školy Jana Báňová si děti získala od prvního okamžiku, stejně tak i tanečnice Žaneta Gatterová. Přímo v sále jim nejvíce pomáhaly dvě dvojice Šmoulů a včelek. Rodiče a prarodiče se zapojili do soutěže s obručí, velký úspěch slavily i další soutěže a hlavně? tombola. V Římově nasadili laťku hodně vysoko a bude zajímavé sledovat, čím překvapí příští rok. Za dva týdny se v obci bude konat tradiční masopust.
Autor: Viktor Velek
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk