Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

V Třebíči se srazila tři vozidla

28.01.2013

Třebíč - Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč zasahovala v pátek kolem poledne u dopravní nehody na Hrotovické ulici v Třebíči. Při nehodě utrpěli zranění tři lidé. „Hlášení o nehodě přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 11:17 hodin,“ uvedla tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina Petra Musilová a dodala, „hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob.


Dále jednotka zajistila havarovaná vozidla proti požáru a uniklé provozní kapaliny zlikvidovala speciálním sorbentem. Ve 12:54 hodin byly následky dopravní nehody odstraněny a jednotka se vrátila zpět na základnu.“

„Řidič vozidla Hyundai jel po ulici Kosmákova ve směru od ulice Znojemská. Při průjezdu křižovatkou s ulicí Hrotovická nedal přednost v jízdě vozidlu Infinity, které projíždělo křižovatkou po hlavní silnici ve směru k ulici Průmyslová. Po nárazu byl automobil odhozen na další projíždějící nákladního vozidlo VW Amarok. Řidič automobilu Infinity utrpěl při nehodě zranění, které si vyžádalo převoz na ošetření do nemocnice. Do nemocnice byla převezena také spolujedoucí z jednoho z osobních automobilů a lehce zraněn byl také spolujedoucí z nákladního vozidla. Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky, při kterých u všech tří požití alkoholu vyloučili. Na vozidlech vznikla při nehodě celková škoda přibližně 630 tisíc korun,“ popsala nehodu tisková mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Autor: (pch)
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk