Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Ve Fóru se třetího září sejdou ti, co nejsou lhostejní

28.07.2011

Třebíč - Po loňském úspěšném počinu třebíčského sdružení ForJane, kdy se podařilo sehnat prostředky na pomoc na vozíku upoutané Janě Hanové, blíží se letošní Koncert proti lhostejnosti (3. 9. od 16.00, Třebíč, Fórum), jehož cílem je shromáždit peníze pro Pavlíka Spišáka a Michala Javůrka. Už dnes mohou do kasičky oběma chlapcům přispívat například návštěvníci Folkových prázdnin v Náměšti nad Oslavou.


Pavel

Ohromný bojovník Pavlík má dětskou mozkovou obrnu. S pomocí mámy poctivě cvičí a jeho stav se zlepšuje. Velmi mu pomáhá léčebný pobyt v Piešťanech. „A právě na třítýdenní pobyt s rehabilitací za zhruba 130000 Kč chceme sehnat peníze,“ říká předseda ForJane Tomáš Vostál.

Michal

Pokud by se podařilo nashromáždit obnos vyšší než zmíněný, další prostředky by byly poskytnuty Michalu Javůrkovi, který trpí svalovou dystrofií a je plně odkázán na invalidní vozík. „Ten stávající není v dobrém technickém stavu a nevyhovuje. Na nový potřebujeme 53000 korun,“ vysvětluje Vostál.

Podpoříme?

Tato otázka bude zodpovězena v průběhu 2. ročníku koncertu proti lhostejnosti 3. září. Právě výtěžek této akce by měl být pro úspěch pomoci stěžejní. Od odpoledních hodin se ve Fóru vystřídají skupiny mp Dvojka, Hlaváč a Co, Le Garden a Rockefeller voice, vystoupí patroni sdružení ForJane ? moderátor a beatboxer Nasty, česká miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková, hip hopová taneční skupina Devily Ice Flame z Třebíče a herec a zpěvák Jan Budař se skupinou Eliščin Band.

Další podrobnosti se dočtete v Horáckých novinách, veškeré materiály poskytnou stránky www.forjane.cz.

Autor: Milan Noha
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk