Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Za pár dní otevře největší hospoda v republice

21.09.2015

TŘEBÍČ (pch) - Už se to opravdu blíží. V pátek odpoledne otevře své brány největší hospoda v České republice, příznačně zvaná Beerhouse. V ni se na dva dny promění tzv. Experiment v areálu bývalé borovinské fabriky. Na 4 800 čtverečních metrech na vás čeká třicítka pivovarů a spousta dobré muziky a zábavy.


Pivu a zábavě nebudou patřit jen čtyři podlaží Experimentu, ale na bohatý program se můžete těšit i na venkovním prostranství. Před budovou vyroste Country stage s velkokapacitním pivním stanem, a také vinný stan Rulanda, kde kromě burčáku můžete ochutnat vína z šesti různých vinařství. V pátek v něm bude hrát cimbálová muzika Rathan a v sobotu Šmitec. V country stanu budou v pátek hrát kapely SAZ, Pražce, Schovanky a Gold od Shania Twain. V sobotu se pak o dobrou zábavu postarají skupiny Direct, Country Ladies a Druhej dech.

Na volném prostranství bude probíhat i dětské odpoledne v režii měsíčníku Pastelka. Děti si určitě užijí skákací hrad, kouzelníka, loutkové divadlo a další atrakce.

Ale pojďme se podívat do útrob Experimentu. Přízemí bude patřit Znojemka clubu 2000. Během pátku a soboty se tu vystřídají DJ Andy Smitth, DJ Ivo Hilszek, DJ Bastien a DJ Jeaniss.

V prvním patře budou v pátek hrát známé kapely Noise, Argema a Bagr. Sobota pak bude patřit skupinám AppendX, Matador, Reweer, Nová Kůže, Turbo a Like it. Druhé patro v pátek ovládnou RB Embolly, Vjetef a Reflexy a v sobotu Nová kůže, Lucifer, Proměny, Quennie a Puls. A pojďme do patra třetího, kde budou v pátek hrát kapely Mr. Rain, Red Hot Chilli Peppers Revival, Street 69 a Las Vegas. V sobotu v nejvyšších sférách zahrají Vzhůru a níž, Vigo, Nebe, Filtr a Morčata na útěku.

Nesmíme samozřejmě ani zapomenout na doprovodný program. V pátek bude v režii Tomáš Matonohy (Na stojáka) a v sobotu Leoše Nohy (Okresní přebor). A ještě je třeba připomenout, že celý Beerhouse 2015 budou moderovat Michal Řezníček a Pavel Bláha.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v Hudebních nástrojích Mijovič (dvoudenní za 190,- Kč). Na místě pak bude jednodenní vstupenka stát 150,- Kč a dvoudenní 250,- Kč.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk